İkinci El jeneratör alımı yapan firmamız elinizde bulunan her türlü jeneratörleri almaktayız.

ikinci-el-jenerator

İkinci el jeneratör

İkinci el jeneratör kullanılmış bir jeneratörün artık kullanılmaması veya iş yerinin yer değişmesi ile fazlalık kalan jeneratörün satışa çıkması ile ortaya çıkan jeneratöre ikinci el jeneratör denir.

jeneratör artık her şirketin her iş yerinin her zaman elinin altında olması gereken bir elektrik üretim aracıdır bunun sebepleri de şöyledir.

Elektriğiniz belki senede bir gün kesilir ama o gün elektriğe en çok ihtiyacınız olan gündür.

Peki elektriğiniz kesildi çok acil jeneratöre ihtiyacınız var ve bu ihtiyacınız 2 saat ama size şimdiden söyleyelim bulamazsınız.

Jeneratör işte bu şekilde acil ama 364 gün ihtiyaç duyulmayan bir elektrik üretim aracı.

Genellikle büyük jeneratörlerin daha iyi ticareti olduğunu gördük bunun sebebi de bu tür jeneratörleri şirketler alım yapmaktadır ama bir açığı da fark ettik.

jeneratörleri alım satım yapacak çok firma olabilir  lakin aldık dan sonra jeneratör çatı da ise nasıl indirecek.

İkinci el jeneratör alımı yapmamız bu işi profesyonelce halletmemiz den kaynaklıdır. Firmamız aldığımız jeneratörleri indirecek eleman ve vince sahip olduğu için İstanbul genelini bırakın tüm iller de jeneratör alımı yapmaktayız.

ikinci-el-jenerator

İkinci El jeneratör elde taşınabilir kolay kullanım…

Jeneratör günlük hayat da kullanılmayan ama ihtiyaç duyulduğunda öyle etkili hissedilen bir gereksinimdir ki bunu elektriğiniz gittiğinde ancak anlaya bilirsiniz.

Ben inanıyorum ki normal bir apartman dairesin de oturan vatandaşımız da elektriği kesildiğinde içinden keşke ufak bir jeneratör alsaydım fikri kafasından geçmektedir.

Çünkü Günümüzde ki akıllı telefonlar ve uydu televizyonları günü bir dakika elektriksiz geçirmeye müsade etmiyor. Köylerde bile mandıralar da her zaman ufak da olsa jeneratör kullanımı arttı.

Gelişen bu jeneratör piyasası da bizleri ikinci el jeneratör alma ve satmaya doğru getirdi. Firmamız İkinci el jeneratör alımı satımı yapmaya başladı gerçi arayanı az olsa bile bize göre bu ticaret de gelecek var.

ikinci-el-jenerator

İş merkezleri veya Metro gibi büyük elektrik çeken yerler için tasarlanmış jeneratör…

Şirket yönetimi karar aldı şirketi başka bir yere taşıyacak ama çatıdaki jeneratörü götürmesi ve diğer yere kurması pahalı.

Bunu yapacağına yenisini kurdurması daha uyguna geliyor ve sizde şirket olarak görevlendirdiğiniz birisi jeneratörü satacak.

İşte o görevlendirilen kişi eğer internet üzerinden satış yapmak isteyecek ise bizlere ulaşabilir ve bunu ihale yolu ile de alabiliriz.

Jeneratör Alanlar olarak bu hizmetlerimizi daha başlangıcı inşallah ileri ki safhalarda alım satım işini daha bilinçli ve daha güvenilir şekilde yapmayı planlamaktayız.

jeneratör alım satımlarında bir numara olmak için şimdiden çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı yapmaktayız. bu yatırımlarımız vinç gibi araçların her zmana bünyemiz de bulunmasını sağlamak ile başlaya biliriz.

Ayrıca satışıda düşünüp satılan jeneratörün teslimatı ve bağlanması ile ilgili tecrübeli elemanları da bünyemize katarak hem alış  desteği hemde satış ve sonrasında ki desteği müşterilerimize sunmak için çalışmalarımızı hızlandırmalıyız.

İkinci El jeneratör

İkinci El jeneratör alanlar

İkinci el jeneratör alan yer

 

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir