İkinci el Aksa jeneratör alanlar olarak yerli markası olan Aksa markamızın her model jeneratörlerini alıyoruz.


Aksa Jeneratör kuruluş yılı olan 1960 yılında İş adamlarımız dan Ali metin kazancı tarafından temeli atılan Elektirikli motor fabrikası ile işe başlamıştır.

Tamamen yerli imkanlarla üretilmeye başlandığı tarih ise 1984 yılı itibari ile ilk jeneratörünü üreten Aksa jeneratör fabrikası.

ikinci-el-aksa-jenerator-alanlar

Aksa jeneratör alım satım merkezi

Bugüne geldiğin de dünyada ki sayılı jeneratör üreten fabrikaların lider kategorisine girmeyi başarmıştır.

Şirket Aksa jeneratör sayesinde o kadar büyümüştür ki artık holding olması gerekirdi. 1994 yılında Aksa şirket topluluğu :Kazancı Holding olarak yoluna devam etmeye başladı.

Kazancı holding olarak İş olanakları geliştirerek Hem ülkemize istihdam sağladı hemde yeni iş kolları kurdu bunlar dan bazıları;

 • Aksa Doğalgaz,
 • Aksa Enerji,
 • Aksa Tarım,
 • Aksa Turizm
 • Aksa Elektrik
 • Aksa Jeneratör,
 • Aksa Servis Kiralama, ile

Kazancı holding  olarak enerji piyasasında söz sahibi oldu. Şu anda üretiminin Yüzde 50 de fazlasını ihraç eden  aksa jeneratör hızlı ve kendini yenileyerek iş hayatına devam etmektedir.


İkinci El aksa jeneratör alanlar olarak bizde  Eliniz de bulunan 1 Kw dan başlayarak en yüksek Kw ya kadar olan jeneratörlerinizi değerinde almaktayız.

İster istanbul ilçelerinde isterseniz İstanbul dışındaki illerde satacağınız aksa jeneratörleri nakit olarak bize sata bilirsiniz.

ikinci-el-aksa-jenerator-alanlar

İkinci el Aksa jeneratörlerinizi dğerinde alıyoruz…

İkinci El jeneratör alanlar jeneratör alımında gerek duyduğumuz aksa jeneratör alanlar  yazımızı yazmaya bir yönde mecbur kaldık.

Çünkü Türkiye genelin de bırakın dünya genelinde söz sahibi olmuş Aksa jeneratörün alımı için yapılması gereken bir işti.

Tecrübelerimize gör bir çok şirket de kullanılan bu jeneratör markası İkinci el jeneratörün piyasasında en çok bulunan jeneratör olması lazım gelir.

İkinci el aksa jeneratör alanlar olarak bizde bu yazımızı yazma gereği duyduk. Firmamız Türkiye genelinde tüm aksa jeneratörlerine talip dir.

İkinci El aksa jeneratörünüzü satacağınız zaman bizlere sitemiz den ulaşarak sizlere ücretsiz ekspertiz yapma imkanı da sunmaktayız. Sitemize Girdiğiniz de Hızlı teklif al sayfasına girerek yönergeleri takip edip dosya seç butonlarından resim yükleyerek bizlerden ücretsiz ekspertiz yapabilirsiniz.

Yalnız resimleri çeker ken dikkat etmeniz gereken şeyler Şunlardır.

ikinci-el-aksa-jenerator-alanlar

Her model aksa jeneratörlerinizi almaktayız…

 1. Saatin olduğu bölümü,
 2. Etiketin olduğu bölümü,
 3. Genel jeneratör görünümü,
 4. Motor resmi,

Resimlerini çekip de bizlere gönderir iseniz sizlere en hızlı şekilde yardımcı oluruz.

İkinci El aksa jeneratör alanlar olarak Elimiz den gelen tüm hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca Bizlere 0535 721 5155 numaralı telefonumuz da ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yine 0535 721 5155 numaralı telefonumuz dan Whatsapp uygulaması üzerinden resim atıp yine ücretsiz ekspertiz yapabilirsiniz.

 

İkinci El Aksa jeneratör alanlar

İkinci el Aksa Jeneratör

Aksa jeneratör alanlar

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir